McDonald´s Cup B - okresní finále

WWW

Dne 3. 5. 2022 proběhlo v Bílovci ZŠ Komenského na přírodní trávě okresní finále McDonald’s Cupu 2022, kategorie ,,B‘‘ - žáků 4. a 5. tříd. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 vítězů skupin z prvního kola. Finále bylo rozlosováno do 2 skupin. Celky na třetích místech se po odehrání skupin utkaly o konečné 5. a 6. místo.
Jako vítězové skupiny jsme se o postup do finále utkali s družstvem ZŠ Starý Jičín, které jsme po velmi krásném a bojovném výkonu dokázali porazit 2:1. Ve finále jsme se opět utkali se soupeřem ze základní skupiny. Tentokrát se role obrátily  a  z vítězství se nakonec po velmi vyrovnaném boji radovali žáci ZŠ Tichá v poměru 2:1.
Jedním ze dvou vyhlášených nejlepších střelců celého turnaje byl náš hráč Marek Hoďák. Opět velmi stabilním výkonem a mnohdy i velmi nadprůměrnými zákroky držel náš tým brankář Jakub Kvita, ale dík patří celému našemu mužstvu, které bojovalo jako jeden muž a do každého zápasu vložilo bojovné srdíčko, což byl hlavní motor celého našeho úspěchu. Co je ale potřeba zdůraznit - naše mužstvo bylo jediné, které ze všech účastníků finálového turnaje nebylo složeno výhradně z fotbalistů. V našem mužstvu byli pouze 3 fotbalisté.  O to je umístění cennější.

                                                                       Bc. Roman Kalus

Další aktuality

VAŘÍME

Stravování

Vážení rodiče, část zaměstnanců školní jídelny se příští týden vrátí, proto od 26. 9. obnovíme stravování pro všechny strávníky. Stále však…

EZ

Soutěž škol

Další soutěž ke kulatému výročí narození významných sportovců se konala v pondělí. Paní učitelka Grygaříková, která náš tým vedla, o tom…