McDonald´s Cup B - okresní finále

WWW

Dne 3. 5. 2022 proběhlo v Bílovci ZŠ Komenského na přírodní trávě okresní finále McDonald’s Cupu 2022, kategorie ,,B‘‘ - žáků 4. a 5. tříd. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 vítězů skupin z prvního kola. Finále bylo rozlosováno do 2 skupin. Celky na třetích místech se po odehrání skupin utkaly o konečné 5. a 6. místo.
Jako vítězové skupiny jsme se o postup do finále utkali s družstvem ZŠ Starý Jičín, které jsme po velmi krásném a bojovném výkonu dokázali porazit 2:1. Ve finále jsme se opět utkali se soupeřem ze základní skupiny. Tentokrát se role obrátily  a  z vítězství se nakonec po velmi vyrovnaném boji radovali žáci ZŠ Tichá v poměru 2:1.
Jedním ze dvou vyhlášených nejlepších střelců celého turnaje byl náš hráč Marek Hoďák. Opět velmi stabilním výkonem a mnohdy i velmi nadprůměrnými zákroky držel náš tým brankář Jakub Kvita, ale dík patří celému našemu mužstvu, které bojovalo jako jeden muž a do každého zápasu vložilo bojovné srdíčko, což byl hlavní motor celého našeho úspěchu. Co je ale potřeba zdůraznit - naše mužstvo bylo jediné, které ze všech účastníků finálového turnaje nebylo složeno výhradně z fotbalistů. V našem mužstvu byli pouze 3 fotbalisté.  O to je umístění cennější.

                                                                       Bc. Roman Kalus

Další aktuality

ŠD obr.www upr

ÚNOR 2023

Akce ve školní družině – únor  2023  6. 2.  BIJÁSEK - Největší dar 23. 2. Srdce na pravém místě

ŠD obr.www upr

LEDEN 2023

Akce ve školní družině – leden  2023 16. 1.  BIJÁSEK - Dračí princezna 26. 1. Sněhové radovánky