V Bludišti

280943795_330086722588374_5750580747613477265_n

Dne 16. května 2022 se žáci 9. tříd zúčastnili v ostravské televizi natáčení soutěže Bludiště.
Ještě než nastal den D, museli vymyslet název týmu, vybrat jeho členy, vytvořit transparenty, vymyslet soutěžní pokřik, natočit vizitku o svém týmu a škole. A když toto vše měli hotovo, mohli vyrazit do televizního studia v Ostravě Radvanicích.
Do našeho týmu byli zvoleni Filip Anlauf, který se zhostil role kapitána, Terka Němcová, Kamča Matulová a Honza Musil. Ostatní deváťáci zaujali místo v publiku.
Soutěžící byli velmi šikovní a snažili se ze všech sil. Bylo velmi zajímavé vyzkoušet si disciplíny, které známe z televizních obrazovek. Na vlastní kůži zažít, jak natáčení takového pořadu probíhá, vidět, jak vypadá studio, ve kterém se vše odehrává, setkat se s Romanem Pastorkem, který soutěž moderuje. Prostě nevšední zážitek pro všechny zúčastněné.
A jak to vše dopadlo? To zjistíte z televizních obrazovek. Termín vysílání bohužel v době uveřejnění příspěvku nebyl znám.
                                                    Mgr. Ludmila Michalíková

…poděkování za reprezentaci školy zaslouží nejen žáci, ale i paní učitelka Michalíková, která celou akci zorganizovala, a pan učitel Šindelka, který se do soutěže aktivně zapojil…

Fotogalerie

Další aktuality

Foto hl

Prázdniny jsou tady

Končí 2. den prázdnin, na které jsme se všichni moc těšili. Je čas ohlédnout se za uplynulým školním rokem. Začínali jsme téměř klasicky.…