Pohár rozhlasu - kraj

Pohár r 22 kraj

53. ročník atletické soutěže začal v okresním kole vítězstvím našich mladších žákyň i žáků, které jim zajistilo postup do krajského kola. To se konalo 18. 5. 2022 opět v Opavě. Naše družstvo dívek bylo oslabeno. Týž den se totiž konal Taneční koncert. A protože některé žákyně jsou nejen zdatné sportovkyně, ale také tanečnice, musela paní učitelka sáhnout do řad náhradnic. Bojovnost vynesla družstvu dívek 6. místo, chlapci skončili na místě osmém. V jednotlivých disciplínách si nejlépe vedla Sofie Šnyrychová, která v běhu na 60 m obsadila 3. místo, což je při konkurenci, která se v krajském kole sešla, výrazným úspěchem. Radost vyučujícím udělali sportovci i rekordy, které na rozpáleném stadionu doprovázely jejich výkony. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.