Sportovní dopoledne

IMG_20220609_110148

Dnes (9. 6. 2022) to v tělocvičně vypadalo jako při předávání štafety, kdy se devátáci loučí se školou a předávají pomyslný štafetový kolík těm nejmenším – žákům z 1. tříd. Akce se konala pod taktovkou paní učitelek 
J. Břeské, I. Grygaříkové, B. Sochové, kterým pomáhaly i paní asistentky 
K. Kubínová a P. Mikerásková. Všem za nápad, organizaci i realizaci děkuji. A jak to viděla paní učitelka Grygaříková?
„Žáci 9. B si pro děti z prvních tříd připravili sportovní dopoledne. Prvňáčci se utkali v soutěži družstev, překonávali překážky, plnili úkoly na stanovištích, za které získávali razítka... Po malé přestávce se zapojili do sportovních her i deváťáci. Na všechny děti pak čekala zlatá medaile a sladká odměna. Všichni si dopoledne společně užili. Prvňákům děkujeme za sportovní nasazení a nadšení a deváťákům za přípravu a aktivní zapojení.“
…viděla jsem závěrečnou soutěž, kdy se z deváťáků rozhodčích stali soutěžící, a evidentně se bavili malí i velcí. Možná, že se stane takové dopoledne v naší škole tradicí…
…obrazem ve fotogalerii…

Další aktuality

Foto hl

Prázdniny jsou tady

Končí 2. den prázdnin, na které jsme se všichni moc těšili. Je čas ohlédnout se za uplynulým školním rokem. Začínali jsme téměř klasicky.…