Sportovní dopoledne

IMG_20220609_110148

Dnes (9. 6. 2022) to v tělocvičně vypadalo jako při předávání štafety, kdy se devátáci loučí se školou a předávají pomyslný štafetový kolík těm nejmenším – žákům z 1. tříd. Akce se konala pod taktovkou paní učitelek 
J. Břeské, I. Grygaříkové, B. Sochové, kterým pomáhaly i paní asistentky 
K. Kubínová a P. Mikerásková. Všem za nápad, organizaci i realizaci děkuji. A jak to viděla paní učitelka Grygaříková?
„Žáci 9. B si pro děti z prvních tříd připravili sportovní dopoledne. Prvňáčci se utkali v soutěži družstev, překonávali překážky, plnili úkoly na stanovištích, za které získávali razítka... Po malé přestávce se zapojili do sportovních her i deváťáci. Na všechny děti pak čekala zlatá medaile a sladká odměna. Všichni si dopoledne společně užili. Prvňákům děkujeme za sportovní nasazení a nadšení a deváťákům za přípravu a aktivní zapojení.“
…viděla jsem závěrečnou soutěž, kdy se z deváťáků rozhodčích stali soutěžící, a evidentně se bavili malí i velcí. Možná, že se stane takové dopoledne v naší škole tradicí…
…obrazem ve fotogalerii…

Další aktuality