Malovaná písnička

Titl obr. Malpis

Již 17. ročník krajské výtvarné soutěže Malovaná písnička zná své vítěze. Soutěže, kterou pořádá Dům dětí a mládeže Ostrava-Poruba, se v základním kole zúčastnilo 2 201 dětí z 53 školských zařízení. Do krajského kola postoupilo 321 soutěžících. Porota vybírala nejlepší práce v 5 kategoriích. V kategorii 4. - 5. tříd uspěla naše Veronika Matulová. Se svou prací Píseň stromů obsadila 2. místo a v pátek 10. června si na vernisáži převzala cenu. Blahopřejeme.

Fotogalerie

Další aktuality

Recitační obr

Recitační soutěž 2023

V úterý 21. 3. se  na 1. stupni konalo školní kolo recitační soutěže. Soutěžilo se ve dvou kategoriích a celkem se zúčastnilo 23 šikovných…

20230316_095236

Velikonoční vajíčko

Naši žáci často využívají nabídku programů, která přichází z Centra tradičních technologií Příbor (CETRAT), pobočky Muzea Novojičínska.…