Uctili jsme památku dr. Milady Horákové

DSC07437

72. výročí úmrtí dr. Milady Horákové jsme dnes (28. 6.) uctili malým vzpomínkovým setkáním. V 11.00 h. se před školou setkali žáci školy, vedení školy i města a hosté, aby zavzpomínali na osobnost Milady Horákové, jejíž jméno škola nese. Tu ve svých vystoupeních připomněli starosta města Ing. Miroslav Kopečný i Lubomír Sazovský. Celé setkání zpestřil svým vystoupením pěvecký sbor pod vedením Mgr. Galové a Mgr. Šindelky.

Další aktuality

KiVa Logo

KiVa

Vážení rodiče, ráda bych vás informovala o novém projektu KiVa, do kterého se celá naše škola zapojila. KiVa je školní program zabývající…

IMG_20240212_141744

Srdíčkování s rodiči

V pondělí 12. února jsme se sešli s rodiči prvňáčků na společném „SRDÍČKOVÁNÍ“. Odpoledne jsme strávili tvořením různých srdíčkových…