Uctili jsme památku dr. Milady Horákové

DSC07437

72. výročí úmrtí dr. Milady Horákové jsme dnes (28. 6.) uctili malým vzpomínkovým setkáním. V 11.00 h. se před školou setkali žáci školy, vedení školy i města a hosté, aby zavzpomínali na osobnost Milady Horákové, jejíž jméno škola nese. Tu ve svých vystoupeních připomněli starosta města Ing. Miroslav Kopečný i Lubomír Sazovský. Celé setkání zpestřil svým vystoupením pěvecký sbor pod vedením Mgr. Galové a Mgr. Šindelky.

Další aktuality

Recitační obr

Recitační soutěž 2023

V úterý 21. 3. se  na 1. stupni konalo školní kolo recitační soutěže. Soutěžilo se ve dvou kategoriích a celkem se zúčastnilo 23 šikovných…

20230316_095236

Velikonoční vajíčko

Naši žáci často využívají nabídku programů, která přichází z Centra tradičních technologií Příbor (CETRAT), pobočky Muzea Novojičínska.…