Soutěž k výročí

EZ

U příležitosti stého výročí narození kopřivnického rodáka Emila Zátopka proběhla dne 9. 9. 2022 v hale ZŠ Emila Zátopka mezi žáky kopřivnických škol vědomostně-dovednostní soutěž. Naši školu pod vedením Mgr. Michalíkové reprezentovali žáci 6. – 9. tříd, kteří díky své bojovnosti a šikovnosti obsadili nádherné 2. místo. Na tomto úspěchu se podíleli a poděkování za reprezentaci školy zaslouží – Bára Kahánková, Marek Hoďák, Nela Čubová, David Zelinka, Andrea Kapicová, Jakub Polášek, Eliška Mojdlová a Marek Jadrníček.
O úspěch se zasloužila i Mgr. Tománková. Pod jejím vedením vznikl transparent, který byl vyhodnocen jako nejpěknější.

Fotogalerie

Další aktuality

ŠD obr.www upr

ÚNOR 2023

Akce ve školní družině – únor  2023  6. 2.  BIJÁSEK - Největší dar 23. 2. Srdce na pravém místě

ŠD obr.www upr

LEDEN 2023

Akce ve školní družině – leden  2023 16. 1.  BIJÁSEK - Dračí princezna 26. 1. Sněhové radovánky