Soutěž k výročí

EZ

U příležitosti stého výročí narození kopřivnického rodáka Emila Zátopka proběhla dne 9. 9. 2022 v hale ZŠ Emila Zátopka mezi žáky kopřivnických škol vědomostně-dovednostní soutěž. Naši školu pod vedením Mgr. Michalíkové reprezentovali žáci 6. – 9. tříd, kteří díky své bojovnosti a šikovnosti obsadili nádherné 2. místo. Na tomto úspěchu se podíleli a poděkování za reprezentaci školy zaslouží – Bára Kahánková, Marek Hoďák, Nela Čubová, David Zelinka, Andrea Kapicová, Jakub Polášek, Eliška Mojdlová a Marek Jadrníček.
O úspěch se zasloužila i Mgr. Tománková. Pod jejím vedením vznikl transparent, který byl vyhodnocen jako nejpěknější.

Fotogalerie

Další aktuality

ŠD obr.www upr

ČERVEN 2023

Akce ve školní družině – červen 2023 1. 6. Den plný her 5. 6. BIJÁSEK - Divnosvět 8. 6. Akce “ZDRAVÍ” - 1. oddělení 13. 6. Akce “PROSTŘENO”…