Soutěž k výročí

EZ

U příležitosti stého výročí narození kopřivnického rodáka Emila Zátopka proběhla dne 9. 9. 2022 v hale ZŠ Emila Zátopka mezi žáky kopřivnických škol vědomostně-dovednostní soutěž. Naši školu pod vedením Mgr. Michalíkové reprezentovali žáci 6. – 9. tříd, kteří díky své bojovnosti a šikovnosti obsadili nádherné 2. místo. Na tomto úspěchu se podíleli a poděkování za reprezentaci školy zaslouží – Bára Kahánková, Marek Hoďák, Nela Čubová, David Zelinka, Andrea Kapicová, Jakub Polášek, Eliška Mojdlová a Marek Jadrníček.
O úspěch se zasloužila i Mgr. Tománková. Pod jejím vedením vznikl transparent, který byl vyhodnocen jako nejpěknější.

Fotogalerie

Další aktuality

20240609_153832

eTwinning

Začátkem roku 2024 jsme se rozhodli hledat možnosti, jak se zapojit do cizojazyčných projektů a zalíbil se nám již několik let fungující…

IMG_6458

Sebeobrana 2024

V pondělí 27. května v naší škole proběhla v rámci předmětu Výchova ke zdraví dvouhodinová ukázka sebeobrany pro deváté ročníky. Jako…

Most

,,Malovaná písnička"

Máme tady další úspěch našich žáků, tentokrát v krajském kole výtvarné soutěže,,Malovaná písnička". Naši školu reprezentovali 4 žáci z 5. -…