Soutěž k výročí

EZ

U příležitosti stého výročí narození kopřivnického rodáka Emila Zátopka proběhla dne 9. 9. 2022 v hale ZŠ Emila Zátopka mezi žáky kopřivnických škol vědomostně-dovednostní soutěž. Naši školu pod vedením Mgr. Michalíkové reprezentovali žáci 6. – 9. tříd, kteří díky své bojovnosti a šikovnosti obsadili nádherné 2. místo. Na tomto úspěchu se podíleli a poděkování za reprezentaci školy zaslouží – Bára Kahánková, Marek Hoďák, Nela Čubová, David Zelinka, Andrea Kapicová, Jakub Polášek, Eliška Mojdlová a Marek Jadrníček.
O úspěch se zasloužila i Mgr. Tománková. Pod jejím vedením vznikl transparent, který byl vyhodnocen jako nejpěknější.

Fotogalerie

Další aktuality

KiVa Logo

KiVa

Vážení rodiče, ráda bych vás informovala o novém projektu KiVa, do kterého se celá naše škola zapojila. KiVa je školní program zabývající…

IMG_20240212_141744

Srdíčkování s rodiči

V pondělí 12. února jsme se sešli s rodiči prvňáčků na společném „SRDÍČKOVÁNÍ“. Odpoledne jsme strávili tvořením různých srdíčkových…