Soutěž škol

EZ

Další soutěž ke kulatému výročí narození významných sportovců se konala v pondělí. Paní učitelka Grygaříková, která náš tým vedla, o tom napsala:
„V pondělí 19. 9., v den 100. výročí narození Emila Zátopka a jeho ženy Dany, se konala ,,Soutěž škol" na hřišti ZŠ Alšova. 8 žáků z 1. stupně naší školy nastoupilo ke startu ve žlutých dresech. Ani tato sluníčková barva však nedokázala rozehnat dešťové mraky a v průběhu soutěže začalo hustě pršet. Soutěž byla pro nepřízeň počasí přerušena. Ze sedmi disciplín jsme stihli splnit pouze čtyři. Děti i v dešti pečlivě dodržovaly předepsaná pravidla, ale nebyly tak rychlé, aby dosáhly na stupně vítězů. Přesto byli všichni zúčastnění ohodnoceni pěknými odměnami.

Fotogalerie

Další aktuality

ŠD obr.www upr

ČERVEN 2023

Akce ve školní družině – červen 2023 1. 6. Den plný her 5. 6. BIJÁSEK - Divnosvět 8. 6. Akce “ZDRAVÍ” - 1. oddělení 13. 6. Akce “PROSTŘENO”…