Soutěž škol

EZ

Další soutěž ke kulatému výročí narození významných sportovců se konala v pondělí. Paní učitelka Grygaříková, která náš tým vedla, o tom napsala:
„V pondělí 19. 9., v den 100. výročí narození Emila Zátopka a jeho ženy Dany, se konala ,,Soutěž škol" na hřišti ZŠ Alšova. 8 žáků z 1. stupně naší školy nastoupilo ke startu ve žlutých dresech. Ani tato sluníčková barva však nedokázala rozehnat dešťové mraky a v průběhu soutěže začalo hustě pršet. Soutěž byla pro nepřízeň počasí přerušena. Ze sedmi disciplín jsme stihli splnit pouze čtyři. Děti i v dešti pečlivě dodržovaly předepsaná pravidla, ale nebyly tak rychlé, aby dosáhly na stupně vítězů. Přesto byli všichni zúčastnění ohodnoceni pěknými odměnami.

Fotogalerie

Další aktuality

IMG_20240510_095157

Šipka

Děti z 1. A se 10. května vydaly pěšky do Štramberku. Byla pro ně přichystána komentovaná prohlídka jeskyně Šipka. Paní archeoložka jim…

IMG_2089

Štafetový pohár

V úterý 30. 4. 2024 se konal v Novém Jičíně tradiční Štafetový pohár. Do závodu své běžce vyslalo 17 škol z okresu Nový Jičín. Za naši…

IMG_3979 (1)

,,Májka"

Jako každý rok i letos žáci naší školy zdobili na 1. května v sadu Dr. Edvarda Beneše kopřivnickou,,májku". Této krásné tradice se…