Soutěž škol

EZ

Další soutěž ke kulatému výročí narození významných sportovců se konala v pondělí. Paní učitelka Grygaříková, která náš tým vedla, o tom napsala:
„V pondělí 19. 9., v den 100. výročí narození Emila Zátopka a jeho ženy Dany, se konala ,,Soutěž škol" na hřišti ZŠ Alšova. 8 žáků z 1. stupně naší školy nastoupilo ke startu ve žlutých dresech. Ani tato sluníčková barva však nedokázala rozehnat dešťové mraky a v průběhu soutěže začalo hustě pršet. Soutěž byla pro nepřízeň počasí přerušena. Ze sedmi disciplín jsme stihli splnit pouze čtyři. Děti i v dešti pečlivě dodržovaly předepsaná pravidla, ale nebyly tak rychlé, aby dosáhly na stupně vítězů. Přesto byli všichni zúčastnění ohodnoceni pěknými odměnami.

Fotogalerie

Další aktuality

chestnuts-1018603_640

Kaštany 2023

Hezký den všem! Informace k odvozu kaštanů (žaludů): - usušené plody je možno nosit do školy v krabicích, papírových taškách, pytlích - ne…