Logická olympiáda

Logická olymp

Logické olympiády se naši žáci zúčastnili letos poprvé. Je to soutěž, jak se píše v propozicích, pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Naši žáci soutěžili v kategoriích A1, A, B. Níže se dočtete umístění těch nejlepších. Kromě pořadí mezi všemi účastníky dané kategorie je zde uveden i tzv. kvantil, což představuje soutěžící, kteří měli horší výsledek než daný žák.

Další aktuality

Obrázek WhatsApp, 2023-12-05 v 19.32.53_44631873

Mikuláš ve škole

Žáci nejvyšších ročníků si i letos pro své spolužáky připravili krásný den s Mikulášem, čerty a anděly. Připravili si krásné masky a malé…

Blue Illustrated Christmas Market Instagram Story (1)

Vánoční jarmark

Srdečně zveme všechny rodiče a přátele školy 7. prosince od 14 do 17 hodin na tradiční předvánoční jarmark. Čekají na Vás výrobky žáků,…