Logická olympiáda

Logická olymp

Logické olympiády se naši žáci zúčastnili letos poprvé. Je to soutěž, jak se píše v propozicích, pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Naši žáci soutěžili v kategoriích A1, A, B. Níže se dočtete umístění těch nejlepších. Kromě pořadí mezi všemi účastníky dané kategorie je zde uveden i tzv. kvantil, což představuje soutěžící, kteří měli horší výsledek než daný žák.

Další aktuality

ŠD obr.www upr

ČERVEN 2023

Akce ve školní družině – červen 2023 1. 6. Den plný her 5. 6. BIJÁSEK - Divnosvět 8. 6. Akce “ZDRAVÍ” - 1. oddělení 13. 6. Akce “PROSTŘENO”…

Venkovní

Jsou na místě...

První žáci, kteří odjeli do školy v přírodě s programem, jsou žáci 6. A. A v první zprávě, která přišla ve 13:42 h., paní učitelka píše -…