Odvoz kaštanů a žaludů se blíží

Kaštany

Odvoz suchých kaštanů a žaludů by se měl uskutečnit v úterý 22. 11. 2022.
Asi od 16. 11. můžete zvážené suché plody začít nosit do školy (v krabicích, papírových taškách…ne v igelitu). Třídní učitelé si zapíší množství plodů a také zkontrolují, zda nejsou plesnivé. Podle pokynů svých třídních učitelů potom přemístíte plody pod schody u hlavního vchodu. Pokud budete plody přesypávat do připravených pytlů, plňte je jen do poloviny.
Nejpozději v úterý 22. 11. do 10.00 hodin odevzdejte prosím paní učitelce Galové (1. B) lístek s udáním třídy a počtem odevzdaných kg za celou třídu.

Další aktuality

1000022952

Škola v přírodě 3. A

Ve dnech 12.-14. 5. byla třída 3. A na škole v přírodě na Kletné. Celý pobyt se nesl v duchu pirátů. Děti soutěžily, hrály pirátské hry a…