Odvoz kaštanů a žaludů se blíží

Kaštany

Odvoz suchých kaštanů a žaludů by se měl uskutečnit v úterý 22. 11. 2022.
Asi od 16. 11. můžete zvážené suché plody začít nosit do školy (v krabicích, papírových taškách…ne v igelitu). Třídní učitelé si zapíší množství plodů a také zkontrolují, zda nejsou plesnivé. Podle pokynů svých třídních učitelů potom přemístíte plody pod schody u hlavního vchodu. Pokud budete plody přesypávat do připravených pytlů, plňte je jen do poloviny.
Nejpozději v úterý 22. 11. do 10.00 hodin odevzdejte prosím paní učitelce Galové (1. B) lístek s udáním třídy a počtem odevzdaných kg za celou třídu.

Další aktuality

TS

Třídní schůzky

Vážení rodiče, ve středu 7. prosince 2022 se konají informativní třídní schůzky. Třídní učitelé 1. – 4. ročníků Vám dobu konání sdělí dle…