Kaštany odvezeny

Kaštany

Nevím, zda byl rok 2018 tak úrodný, nebo byli sběrači podzimních plodů tak pilní. Každopádně bylo v tom roce myslivcům odevzdáno rekordních 1 449 kg kaštanů a žaludů. Letos bylo za pomoci žáků z 9. B naloženo 455 kg (22. 11. 2022). Nejvíce plodů odevzdali žáci 3. A (101 kg), 5. B (70 kg), 2. B (68 kg). Opět se ukázalo, že tato akce je doménou dětí z 1. stupně. Škoda, že z 2. stupně troškou do mlýna přispěli jen žáci z 8. C…
Myslivci děkují, jsou rádi, že na zvířátka nezapomínáte a mohou jim těmito laskominami v zimě přilepšovat. Děkuji všem, kteří se do akce zapojili, paní učitelce Galové děkuji za organizaci a deváťákům za pomoc.

Další aktuality

TS

Třídní schůzky

Vážení rodiče, ve středu 7. prosince 2022 se konají informativní třídní schůzky. Třídní učitelé 1. – 4. ročníků Vám dobu konání sdělí dle…