Mikuláš

Mik

V pondělí 5. 12. přišel do školy Mikuláš v doprovodu čertů i andělů. Dopoledne obešli třídy (9. B), vyzpovídali „ třídní čertíky“, pochválili ty, kteří se snaží. A protože to brali opravdu poctivě, odpoledne přišly do školní družiny čerstvé síly (9. A). Odpolední Mikuláš to s čerty a anděly rozjel v duchu soutěží, a tak děti skládaly puzzle, přenášely míčky přes žebříky, absolvovaly slalom mezi kuželkami, házely na cíl a prověřily si také svůj postřeh. A po „práci“ přišla odměna v podobě sladkostí i mikulášské makarény.
Děkujeme všem, kteří se do mikulášského programu zapojili, zvláště pak překvapili žáci z 9. A, kteří se do odpoledního programu zapojili všichni – včetně paní asistentky – a nebáli se přijít s něčím novým.

Další foto najdete ve fotogalerii.