Vánoční jarmark

DSC07531

V úterý 13. prosince 2022 se konal v respiriu školy Vánoční jarmark. V dopoledních hodinách se díky panu Chechelskému začalo respirium plnit stoly, které se už před 14.00 hodinou proměnily v prodejní pultíky. Výrobků bylo připraveno opravdu mnoho, každý měl něco do sebe a pocházely hlavně od našich malých školáků a dětí ze školní družiny. Některé děti zažily atmosféru jarmarku poprvé, protože v covidové době se jarmark nekonal. Možná i proto byly některé děti velmi zklamané, že mezi návštěvníky neviděly své rodiče. Co bylo společné těm předchozím jarmarkům? Nadšení, očička plná očekávání, netrpělivé čekání na ty nejbližší, precizní příprava, vánoční stromeček, který podtrhl předvánoční atmosféru. A taky sbírka pro psí kamarády. Ta tentokrát vynesla 2 340,-Kč. Za tento obnos budou zakoupeny konzervy a pamlsky, které paní učitelka Mertová s dětmi odveze do psího útulku ve Vlčovicích.  A co bylo nové? U vchodu návštěvníky vítala „živá hudba“. Zpíval a hrál pan učitel Šindelka, basovou kytaru ovládala Natálie Klowersová. A že jim to opravdu šlo…
Všichni, kteří na jarmarku podíleli, zaslouží poděkování. Paní učitelky si jistě oddechly, ale v hlavách už možná spřádají plány, co připraví se svými dětmi za rok. A na to se budeme zase těšit…
Fotografie najdete ve Fotogalerii…

Další aktuality

KiVa Logo

KiVa

Vážení rodiče, ráda bych vás informovala o novém projektu KiVa, do kterého se celá naše škola zapojila. KiVa je školní program zabývající…

IMG_20240212_141744

Srdíčkování s rodiči

V pondělí 12. února jsme se sešli s rodiči prvňáčků na společném „SRDÍČKOVÁNÍ“. Odpoledne jsme strávili tvořením různých srdíčkových…