Vánoční čekání

IMG_9631 - www

O letošní přehlídce sborů a kapel paní učitelka Galová napsala:
„Přehlídka sborů a kapel pod názvem Vánoční čekání se opět dočkala příjemné vánoční atmosféry, kterou navodily krásnými výkony všechny sbory včetně našeho. Zpěváčci dnes koncertovali 2x dopoledne pro školy a jednou večer pro rodiče a veřejnost. Za svůj výkon vždy sklidili velký potlesk. Děkujeme zpěváčkům za jejich nasazení a přejeme stejně kouzelné Vánoce!“
…a já děkuji paní učitelce Galové a panu učiteli Šindelkovi za vedení našich zpěváčků…

 

Fotogalerie

Další aktuality

ŠD obr.www upr

ÚNOR 2023

Akce ve školní družině – únor  2023  6. 2.  BIJÁSEK - Největší dar 23. 2. Srdce na pravém místě

ŠD obr.www upr

LEDEN 2023

Akce ve školní družině – leden  2023 16. 1.  BIJÁSEK - Dračí princezna 26. 1. Sněhové radovánky