KOPRSTAR 2023

Kopr HlObr

O školním kole paní učitelka Galová napsala:
„Letošní již 28. ročník Koprstar má za sebou školní kolo. Castingu se zúčastnilo 30 nadšených zpěváků. Někteří měli před sebou poprvé mikrofon, početné publikum a porotu, sice usměvavou, ale přece jen porotu. To všechno už chce kus odvahy…
Po skončení se porota dlouho radila, protože vyhrát nemohli všichni a také počet postupujících je omezen pravidly. O pořadí v každé kategorii bylo rozhodnuto po dlouhé debatě porotců. A ti nakonec rozhodli takto:

 

Dalším nelehkým rozhodnutím poroty bylo vyhlášení postupujících do semifinále, které se bude konat 8. 3. 2023 v kině KDK. Naši školu budou reprezentovat Natálie Bartková, Nela Čubová, Terezie Heraltová, Lola Janiak, Zuzana Měhýšová, Eleanora Mende a  Nikol Surovcová. Budeme držet palce.
Publiku děkuji za pěknou soutěžní atmosféru, zpěvákům za odvahu a krásné výkony.“
Fotografie najdete ve Fotogalerii.

Další aktuality