Florbalový turnaj

Hlavní

V pátek 24. 2. 2023 se uskutečnil ve sportovní hale ZŠ E. Zátopka v Kopřivnici přátelský florbalový turnaj v kategorii starších žáků. Pan učitel Kalus o jeho průběhu napsal:
"Turnaje se kromě žáků naší školy zúčastnili ještě žáci ZŠ 17. listopadu, ZŠ Alšova, ZŠ E. Zátopka a ZŠ Štramberk. V jeho průběhu se naši hráči střetli se všemi výše uvedenými soupeři. Po sérii vítězných utkání přišla prohra s pozdějším vítězem celého turnaje hráči ZŠ 17. listopadu v poměru 1:3. V dalších utkáních jsme již nezaváhali a po velmi dobrých výkonech jednoznačně porazili zbývající celky bez dalšího inkasovaného gólu. Tím jsme si zajistili zaslouženě 2. místo (9 bodů, celkové skóre 15:3). Hráče je potřeba pochválit za týmový výkon, který excelentními zákroky jistili oba naši brankáři (Daniel Liss, Michal Ištvánek), čímž dodávali klid hráčům před sebou. Nejlepším hráčem v poli byl Štěpán Trávníček, ten svým nasazením, bojovností a svými brankami táhl mužstvo za dobrými výsledky.
Do hry se postupně zapojili všichni členové našeho družstva. Svým nasazením na hřišti i chováním mimo hřiště vzorně reprezentovali naši školu, za což jim patří velká pochvala."

Další aktuality