Pangea 2023

2

O školním kole této matematické soutěže napsal pan učitel Halamíček:
“V úterý 28. 2. 2023 se uskutečnilo školní kolo matematické soutěže Pangea. Autoři této soutěže již od roku 2013 pravidelně vytvářejí úlohy, které propojují matematiku s přírodními a společenskými vědami. Letošního ročníku s podtitulem „Dějiny a zvířata“ se zúčastnilo 27 žáků pátých až devátých tříd, kteří statečně bojovali s náročnými úkoly. Nyní nám nezbývá nic jiného než čekat na výsledky snažení našich žáků. Úspěšní řešitelé postoupí do celostátního kola v Praze, které se koná na konci června. ”

Fotogalerie

Další aktuality

Recitační obr

Recitační soutěž 2023

V úterý 21. 3. se  na 1. stupni konalo školní kolo recitační soutěže. Soutěžilo se ve dvou kategoriích a celkem se zúčastnilo 23 šikovných…

20230316_095236

Velikonoční vajíčko

Naši žáci často využívají nabídku programů, která přichází z Centra tradičních technologií Příbor (CETRAT), pobočky Muzea Novojičínska.…