Zeměpisná olympiáda - okresní kolo

Zeměpis

Dne 22. 2. 2023 se konalo v Novém Jičíně okresní kolo zeměpisné olympiády. V kategoriích A, B a C nás reprezentovali čtyři žáci. Výsledky přišly na počátku tohoto týdne a z nich je patrné, že si naši soutěžící nevedli špatně.
V kategorii A obsadil Matyáš Hlinka 11. místo (32 soutěžících), v kategorii B získal Patrik Frömmer 17. místo (29 soutěžících). Dva zástupce jsme měli v nejobsazenější kategorii C (58 soutěžících). Michal Ištvánek si odvezl 21. místo a Ondřej Martinák se umístil na krásném 3. místě – bohužel už ne místě postupovém. Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Další aktuality

KiVa Logo

KiVa

Vážení rodiče, ráda bych vás informovala o novém projektu KiVa, do kterého se celá naše škola zapojila. KiVa je školní program zabývající…

IMG_20240212_141744

Srdíčkování s rodiči

V pondělí 12. února jsme se sešli s rodiči prvňáčků na společném „SRDÍČKOVÁNÍ“. Odpoledne jsme strávili tvořením různých srdíčkových…