Konverzace v anglickém jazyce - okres 2023

KAJ obr

V úterý 14. března 2023 se v Novém Jičíně konalo okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce. Z naší školy se do tohoto kola probojovala Petra Tichavská ze 7. B a Jakub Horkel z 9. A. Žáky čekala stejná forma zkoušení jako během našeho školního kola. Začalo se tedy krátkým poslechem a pak přišla na řadu konverzace na stejná témata, která žáci už dobře znali. Jediný rozdíl byl ten, že museli mluvit před cizími lidmi (učiteli z jiných škol v okrese) a to mohlo malinko vyvolat nervozitu. Nicméně Petra i Kuba se nevzdali a vydali ze sebe to nejlepší. Kuba se umístil celkově na 9. místě a Petra na 20. místě. I když tedy do krajského kola nepostupují, není čeho litovat. Každá taková zkušenost se počítá! 
                                                             Mgr. Šárka Pisařovicová

Další aktuality

IMG_20230914_115354

SEIFEROS

V pátek 8. 9. 2023 se všichni žáci naší školy sešli na hřišti ZŠ 17. listopadu, aby se zúčastnili více než hodinového výukového programu…