Konverzace v anglickém jazyce - okres 2023

KAJ obr

V úterý 14. března 2023 se v Novém Jičíně konalo okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce. Z naší školy se do tohoto kola probojovala Petra Tichavská ze 7. B a Jakub Horkel z 9. A. Žáky čekala stejná forma zkoušení jako během našeho školního kola. Začalo se tedy krátkým poslechem a pak přišla na řadu konverzace na stejná témata, která žáci už dobře znali. Jediný rozdíl byl ten, že museli mluvit před cizími lidmi (učiteli z jiných škol v okrese) a to mohlo malinko vyvolat nervozitu. Nicméně Petra i Kuba se nevzdali a vydali ze sebe to nejlepší. Kuba se umístil celkově na 9. místě a Petra na 20. místě. I když tedy do krajského kola nepostupují, není čeho litovat. Každá taková zkušenost se počítá! 
                                                             Mgr. Šárka Pisařovicová

Další aktuality

PHOTO-2024-03-26-20-31-31

Jarní koncert

Jarní koncert kopřivnických sborů a kapel se uskutečnil tradičně před Velikonocemi. Ve dvou dopoledních a jednom večerním koncertě se…