Konverzace v anglickém jazyce - okres 2023

KAJ obr

V úterý 14. března 2023 se v Novém Jičíně konalo okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce. Z naší školy se do tohoto kola probojovala Petra Tichavská ze 7. B a Jakub Horkel z 9. A. Žáky čekala stejná forma zkoušení jako během našeho školního kola. Začalo se tedy krátkým poslechem a pak přišla na řadu konverzace na stejná témata, která žáci už dobře znali. Jediný rozdíl byl ten, že museli mluvit před cizími lidmi (učiteli z jiných škol v okrese) a to mohlo malinko vyvolat nervozitu. Nicméně Petra i Kuba se nevzdali a vydali ze sebe to nejlepší. Kuba se umístil celkově na 9. místě a Petra na 20. místě. I když tedy do krajského kola nepostupují, není čeho litovat. Každá taková zkušenost se počítá! 
                                                             Mgr. Šárka Pisařovicová

Další aktuality

ŠD obr.www upr

ČERVEN 2023

Akce ve školní družině – červen 2023 1. 6. Den plný her 5. 6. BIJÁSEK - Divnosvět 8. 6. Akce “ZDRAVÍ” - 1. oddělení 13. 6. Akce “PROSTŘENO”…

Venkovní

Jsou na místě...

První žáci, kteří odjeli do školy v přírodě s programem, jsou žáci 6. A. A v první zprávě, která přišla ve 13:42 h., paní učitelka píše -…