Recitační soutěž - okrskové kolo

Recitační obr

O okrskovém kole paní asistentka Martina Macháčová, která žáky doprovázela, napsala:
„Ve středu 29. 3. se žáci postupující ze školního kola recitační soutěže - Eva Pustějovská a Kristián Chroust ze 3. A, spolu s Nikol Surovcovou ze 4. A a Adrianem Heraltem ze 4. B - zúčastnili okrskového kola, které se konalo v KDK.  Konkurence byla velká. V kategorii 2. – 3. tříd se soutěže zúčastnilo 12 dětí, v kategorii 4. – 5. tříd 13 dětí. Naši soutěžící, přestože byli moc šikovní, do okresního kola nepostoupili, ale mají za sebou pěkný zážitek a novou zkušenost. Obdrželi pamětní list a sladkou odměnu. Každopádně jim gratulujeme a moc děkujeme.“

Další aktuality

KiVa Logo

KiVa

Vážení rodiče, ráda bych vás informovala o novém projektu KiVa, do kterého se celá naše škola zapojila. KiVa je školní program zabývající…

IMG_20240212_141744

Srdíčkování s rodiči

V pondělí 12. února jsme se sešli s rodiči prvňáčků na společném „SRDÍČKOVÁNÍ“. Odpoledne jsme strávili tvořením různých srdíčkových…