Pangea 2023 s postupem

Pangea

Na konci února se uskutečnilo školní kolo matematicko-přírodopisné soutěže Pangea. Od té doby jsme netrpělivě čekali na vyhodnocení snažení našich talentovaných žáků. A musím říct, že to za to čekání opravdu stálo. Všichni zúčastnění předvedli výkon, za který se rozhodně nemusí stydět, a mezi silnou konkurencí obstáli. Za zmínku stojí především úspěch Matyáše Hlinky ze 6. A. Tomu se podařilo umístit na 2. místě v rámci Moravskoslezského kraje a celkovým 19. místem v ČR se kvalifikoval do finále této soutěže. To se uskuteční v druhé půlce června v Praze. Všem řešitelům bych chtěl touto cestou poděkovat za jejich snahu a vzornou reprezentaci školy. Matyášovi pak popřát hodně štěstí do finálového kola!

Pořadí školního kola:
5. třída: 1. Lucie Hoang Linh Cao (5. A), 2. Markéta Kalická (5. B), 3. Eliška Slezáková (5. A)
6. třída: 1. Matyáš Hlinka (6. A), 2. Zuzana Měhýšová (6. A), 3. Jan Odlevák (6. B)
7. třída: 1. Zuzana Vermiřovská (7. A), 2. Šimon Troják (7. B)
8. třída: 1. Radim Šimůnek (8. B), 2. Jan Žáček (8. A), 3. Josef Tušl (8. B)
9. třída: 1. - 2. Ondřej Martinák (9. C) a Jakub Horkel (9. A), 3. Marek Jadrníček (9. C). 
                                                         Mgr. Lukáš Halamíček

Další aktuality