McDonald´s Cup 2023 - skupina A

McDC logo

O průběhu turnaje napsal pan učitel Kalus:
„Ve čtvrtek 20.04.2023 proběhlo na venkovním sportovišti naší školy  1. kolo fotbalového turnaje pod názvem   ,,McDonald´s Cup 2023.“ Naši školu v kategorii  ,,A“ (mladší žáci) reprezentovali žáci 1. – 3. ročníků.
Ve skupině jsme se postupně utkali s žáky ZŠ Alšova Kopřivnice, které jsme jednoznačně porazili 10:0. Vynikající výkon podal zejména Martin Kočíb, střelec našich 9 branek.   Ve druhém utkání, které rozhodovalo o postupu do okresního finále, naši žáci nastoupili proti ZŠ Veřovice. Bohužel se nám nepodařilo zopakovat výborný výkon z předešlého utkání a nakonec jsme podlehli 0:4, čímž nám kluci z Veřovic oplatili porážku z minulého roku. Následně tito hráči porazili také tým ZŠ Alšova v poměru 7:0 a po zásluze postoupili do okresního finále. Všichni žáci naší školy si zaslouží pochvalu za vzornou reprezentaci naší školy nejen na hřišti, ale i za chování mimo hřiště.“
Paní učitelce Hořákové a panu učiteli Kalusovi děkuji za organizaci turnaje. Poděkování patří také panu J. Slezákovi, který řídil všechna utkání, a ASŠK ČR, která dodala medaile pro hráče.
Foto najdete ve Fotogalerii.

Fotogalerie

Soubory

Další aktuality

KiVa Logo

KiVa

Vážení rodiče, ráda bych vás informovala o novém projektu KiVa, do kterého se celá naše škola zapojila. KiVa je školní program zabývající…

IMG_20240212_141744

Srdíčkování s rodiči

V pondělí 12. února jsme se sešli s rodiči prvňáčků na společném „SRDÍČKOVÁNÍ“. Odpoledne jsme strávili tvořením různých srdíčkových…