McDonald´s Cup 2023 - skupina A

McDC logo

O průběhu turnaje napsal pan učitel Kalus:
„Ve čtvrtek 20.04.2023 proběhlo na venkovním sportovišti naší školy  1. kolo fotbalového turnaje pod názvem   ,,McDonald´s Cup 2023.“ Naši školu v kategorii  ,,A“ (mladší žáci) reprezentovali žáci 1. – 3. ročníků.
Ve skupině jsme se postupně utkali s žáky ZŠ Alšova Kopřivnice, které jsme jednoznačně porazili 10:0. Vynikající výkon podal zejména Martin Kočíb, střelec našich 9 branek.   Ve druhém utkání, které rozhodovalo o postupu do okresního finále, naši žáci nastoupili proti ZŠ Veřovice. Bohužel se nám nepodařilo zopakovat výborný výkon z předešlého utkání a nakonec jsme podlehli 0:4, čímž nám kluci z Veřovic oplatili porážku z minulého roku. Následně tito hráči porazili také tým ZŠ Alšova v poměru 7:0 a po zásluze postoupili do okresního finále. Všichni žáci naší školy si zaslouží pochvalu za vzornou reprezentaci naší školy nejen na hřišti, ale i za chování mimo hřiště.“
Paní učitelce Hořákové a panu učiteli Kalusovi děkuji za organizaci turnaje. Poděkování patří také panu J. Slezákovi, který řídil všechna utkání, a ASŠK ČR, která dodala medaile pro hráče.
Foto najdete ve Fotogalerii.

Fotogalerie

Soubory

Další aktuality

IMG_20240510_095157

Šipka

Děti z 1. A se 10. května vydaly pěšky do Štramberku. Byla pro ně přichystána komentovaná prohlídka jeskyně Šipka. Paní archeoložka jim…

IMG_2089

Štafetový pohár

V úterý 30. 4. 2024 se konal v Novém Jičíně tradiční Štafetový pohár. Do závodu své běžce vyslalo 17 škol z okresu Nový Jičín. Za naši…

IMG_3979 (1)

,,Májka"

Jako každý rok i letos žáci naší školy zdobili na 1. května v sadu Dr. Edvarda Beneše kopřivnickou,,májku". Této krásné tradice se…