Den Země 2023

Země obr

"Páteční slunečný den byl ve znamení oslav Dne Země. 
Děti 1., 3. a 4. tříd si na 15 stanovištích rozmístěných na školním hřišti prověřily své znalosti o přírodě, o její ochraně, uplatnily vědomosti o třídění odpadu, vyzkoušely si jednoduchou recyklaci plastových vršků, které proměnily v kytičky. Krom znalostí byl důležitý i postřeh, obratnost, pozornost a trpělivost při plnění netradičních úkolů, které pro ně paní učitelky přichystaly. Na správnost a hodnocení jednotlivých úkolů na stanovištích dohlíželi žáci z 9. B a 9. C, kteří trpělivě vysvětlovali a komunikovali s mladšími spolužáky a společně si s nimi užili příjemné dopoledne. 
Odměnou všem byla malá sladkost a nejlepší výsledky družstev v jednotlivých třídách budou oceněny třídními učiteli.  
Ve školní družině pak kromě dalšího programu děti navázaly svá recyklovaná malá dílka na oplocení mezi školní a dětské hřiště."                                                                                               Mgr.  Hana Stočková

Další - Fotogalerie

Další aktuality

20240609_153832

eTwinning

Začátkem roku 2024 jsme se rozhodli hledat možnosti, jak se zapojit do cizojazyčných projektů a zalíbil se nám již několik let fungující…

IMG_6458

Sebeobrana 2024

V pondělí 27. května v naší škole proběhla v rámci předmětu Výchova ke zdraví dvouhodinová ukázka sebeobrany pro deváté ročníky. Jako…

Most

,,Malovaná písnička"

Máme tady další úspěch našich žáků, tentokrát v krajském kole výtvarné soutěže,,Malovaná písnička". Naši školu reprezentovali 4 žáci z 5. -…