McDonald´s Cup 2023 - kategorie B

McDC logo

„V pondělí 24. 4. 2023 se uskutečnilo na fotbalovém hřišti naší školy další okrskové kolo turnaje pod názvem  McDonald´s Cup 2023, kde nás tentokrát reprezentovali žáci 4. – 5. tříd.
Naši skupinu tvořila spolu s našimi hráči mužstva ze ZŠ Alšova, ZŠ E. Zátopka a ZŠ Štramberk. Stejně jako nevyzpytatelné počasí, oblačnost se střídala s mírným deštíkem, vypadaly i naše výkony. Po úvodní remíze se ZŠ Alšova v poměru 1:1 jsme ke druhému zápasu nastoupili proti ZŠ Štramberk, kterou jsme po velmi dobrém výkonu zdolali 4:0. K závěrečnému třetímu zápasu proti ZŠ E. Zátopka jsme nastupovali v pozici, že v případě vítězství obhájíme loňské prvenství. Tento rozhodující zápas byl dlouho velmi vyrovnaný, ještě asi 2 minuty před koncem byl stav vyrovnaný 1:1, bohužel závěr zápasu se nám nevydařil. Ani snaživý výkon nezabránil brankám. V závěru jsme krátce po sobě dvakrát inkasovali a nakonec prohráli 1:3.  Tento výsledek nás při vzájemné rovnosti bodů se ZŠ E. Zátopka, ale horšímu vzájemnému zápasu, nakonec odsunul na celkové 3. místo.
Všichni naši hráči ze sebe vydali maximum. Nebylo proto divu, že se na konci zápasu objevily i slzičky, které ke sportu občas patří.
Všem hráčům za jejich výkony a nasazení patří veliké poděkování.“

                                                                                        Bc. Roman Kalus

I tentokrát patří poděkování paní učitelce Hořákové a panu učiteli Kalusovi za organizaci turnaje. Poděkování patří také panu J. Slezákovi, který opět řídil všechna utkání, a ASŠK ČR, která i pro tyto hráče dodala medaile.
Konečné pořadí: 
1. místo ZŠ Alšova,
2. místo ZŠ E. Zátopka,
3. místo ZŠ dr. M. Horákové,
4. místo ZŠ Štramberk.

 

Fotogalerie

Další aktuality

20240609_153832

eTwinning

Začátkem roku 2024 jsme se rozhodli hledat možnosti, jak se zapojit do cizojazyčných projektů a zalíbil se nám již několik let fungující…

IMG_6458

Sebeobrana 2024

V pondělí 27. května v naší škole proběhla v rámci předmětu Výchova ke zdraví dvouhodinová ukázka sebeobrany pro deváté ročníky. Jako…

Most

,,Malovaná písnička"

Máme tady další úspěch našich žáků, tentokrát v krajském kole výtvarné soutěže,,Malovaná písnička". Naši školu reprezentovali 4 žáci z 5. -…