Štafetový pohár 2023 - krajské finále

www

Ve středu 10. května se konalo krajské finále Štafetového poháru, do kterého postoupili naši žáci přímo jako vítězové okresního kola. Za účasti běžců z 11 škol Moravskoslezského kraje se pustili do boje opravdu s vervou a nadšením. Bojovnost byla odměněna v podobě nádherného 3. místa. Třešničkou na dortu byl dosažený čas. V okresním kole získali prvenství za čas 9:18,20, v kraji zaběhli čas 9:02,94. Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Fotogalerie

Další aktuality

ŠD obr.www upr

ČERVEN 2023

Akce ve školní družině – červen 2023 1. 6. Den plný her 5. 6. BIJÁSEK - Divnosvět 8. 6. Akce “ZDRAVÍ” - 1. oddělení 13. 6. Akce “PROSTŘENO”…

Venkovní

Jsou na místě...

První žáci, kteří odjeli do školy v přírodě s programem, jsou žáci 6. A. A v první zprávě, která přišla ve 13:42 h., paní učitelka píše -…