Štafetový pohár 2023 - krajské finále

www

Ve středu 10. května se konalo krajské finále Štafetového poháru, do kterého postoupili naši žáci přímo jako vítězové okresního kola. Za účasti běžců z 11 škol Moravskoslezského kraje se pustili do boje opravdu s vervou a nadšením. Bojovnost byla odměněna v podobě nádherného 3. místa. Třešničkou na dortu byl dosažený čas. V okresním kole získali prvenství za čas 9:18,20, v kraji zaběhli čas 9:02,94. Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Fotogalerie

Další aktuality

KiVa Logo

KiVa

Vážení rodiče, ráda bych vás informovala o novém projektu KiVa, do kterého se celá naše škola zapojila. KiVa je školní program zabývající…

IMG_20240212_141744

Srdíčkování s rodiči

V pondělí 12. února jsme se sešli s rodiči prvňáčků na společném „SRDÍČKOVÁNÍ“. Odpoledne jsme strávili tvořením různých srdíčkových…