Štafetový pohár 2023 - krajské finále

www

Ve středu 10. května se konalo krajské finále Štafetového poháru, do kterého postoupili naši žáci přímo jako vítězové okresního kola. Za účasti běžců z 11 škol Moravskoslezského kraje se pustili do boje opravdu s vervou a nadšením. Bojovnost byla odměněna v podobě nádherného 3. místa. Třešničkou na dortu byl dosažený čas. V okresním kole získali prvenství za čas 9:18,20, v kraji zaběhli čas 9:02,94. Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Fotogalerie

Další aktuality

20240609_153832

eTwinning

Začátkem roku 2024 jsme se rozhodli hledat možnosti, jak se zapojit do cizojazyčných projektů a zalíbil se nám již několik let fungující…

IMG_6458

Sebeobrana 2024

V pondělí 27. května v naší škole proběhla v rámci předmětu Výchova ke zdraví dvouhodinová ukázka sebeobrany pro deváté ročníky. Jako…

Most

,,Malovaná písnička"

Máme tady další úspěch našich žáků, tentokrát v krajském kole výtvarné soutěže,,Malovaná písnička". Naši školu reprezentovali 4 žáci z 5. -…