Pohár rozhlasu - krajské finále 2023

Logo PR

Ve středu (24. 5.) se konalo v Opavě krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou, kterého se zúčastnilo i našich 9 atletek. Před odjezdem paní učitelka Hořáková tajně doufala a za úspěch považovala zisk 3. místa, protože vklínit se mezi školy, které jsou na atletiku zaměřené, chce opravdu mimořádné výkony. Ale holky se soupeřek nezalekly a jejich „krasojízda“, kterou zahájily v kole okresním, pokračovala. V kategorii žákyň 8. – 9. tříd děvčata nakonec se ziskem 6 164 bodů obsadila 2. místo. Toto se ještě nikdy v historii soutěže našim děvčatům nepodařilo. Za úsilí, bojovnost a reprezentaci školy zaslouží Aneta Babincová, Amálie Dvořáková, Linda Chovancová, Lucie Kahánková, Andrea Kapicová, Klára Prašivková, Sofie Šnyrychová, Beáta Štalmachová a Nela Štefková poděkování a velkou gratulaci. Umístění může naše atletky posunonout i do republikového finále…

Fotogalerie

Další aktuality

IMG_20230926_120115

Přespolní běh

Dne 26. září 2023 se v areálu běžeckých tratí na Horečkách ve Frenštátě p. R. uskutečnil závod v přespolním běhu, kterého se ve IV.…