Další výtvarný úspěch

Paleta

V letošním roce uběhne přesně 100 let, kdy se narodil Jan Lukášek, muž, který se zasloužil o navrácení jasoně červenookého do přírody. K tomuto výročí vyhlásilo muzeum ve Štramberku výtvarnou soutěž „Na křídlech jasoně červenookého“, kterou si nenechali ujít ani naši žáci.
V pátek (2. 6.) proběhla vernisáž, na které byly vyhlášeny výsledky soutěže, a ty potěšily oceněné i paní učitelky. Čestné uznání odborné poroty si odnesly Olga Balutsel, Lilly Chigozie a Alena Sládečková. A dále - porotu oslovila práce Sofie Štěpánové, která získala 1. místo v kategorii žáků 2. stupně. Blahopřejeme.

Další aktuality

PHOTO-2024-03-26-20-31-31

Jarní koncert

Jarní koncert kopřivnických sborů a kapel se uskutečnil tradičně před Velikonocemi. Ve dvou dopoledních a jednom večerním koncertě se…