Vzpomínka na dr. Miladu Horákovou

DSC07800

Přesně v den 73. výročí úmrtí dr. Milady Horákové jsme v úterý (27. 6.) uctili její památku malým vzpomínkovým setkáním. V 10.00 h. se před školou setkali žáci školy, vedení školy i města a hosté, aby zavzpomínali na osobnost Milady Horákové, jejíž jméno škola nese. Ve svých vystoupeních se nad osudem i poselstvím zamýšleli starosta města Bc. Adam Hanus a Lubomír Sazovský, člen Klubu Masarykova demokratického hnutí v Kopřivnici. Celé setkání obohatil svým vystoupením pěvecký sbor pod vedením Mgr. Galové a Mgr. Šindelky.

Další aktuality

20240609_153832

eTwinning

Začátkem roku 2024 jsme se rozhodli hledat možnosti, jak se zapojit do cizojazyčných projektů a zalíbil se nám již několik let fungující…

IMG_6458

Sebeobrana 2024

V pondělí 27. května v naší škole proběhla v rámci předmětu Výchova ke zdraví dvouhodinová ukázka sebeobrany pro deváté ročníky. Jako…

Most

,,Malovaná písnička"

Máme tady další úspěch našich žáků, tentokrát v krajském kole výtvarné soutěže,,Malovaná písnička". Naši školu reprezentovali 4 žáci z 5. -…