Vzpomínka na dr. Miladu Horákovou

DSC07800

Přesně v den 73. výročí úmrtí dr. Milady Horákové jsme v úterý (27. 6.) uctili její památku malým vzpomínkovým setkáním. V 10.00 h. se před školou setkali žáci školy, vedení školy i města a hosté, aby zavzpomínali na osobnost Milady Horákové, jejíž jméno škola nese. Ve svých vystoupeních se nad osudem i poselstvím zamýšleli starosta města Bc. Adam Hanus a Lubomír Sazovský, člen Klubu Masarykova demokratického hnutí v Kopřivnici. Celé setkání obohatil svým vystoupením pěvecký sbor pod vedením Mgr. Galové a Mgr. Šindelky.

Další aktuality

KiVa Logo

KiVa

Vážení rodiče, ráda bych vás informovala o novém projektu KiVa, do kterého se celá naše škola zapojila. KiVa je školní program zabývající…

IMG_20240212_141744

Srdíčkování s rodiči

V pondělí 12. února jsme se sešli s rodiči prvňáčků na společném „SRDÍČKOVÁNÍ“. Odpoledne jsme strávili tvořením různých srdíčkových…