Ocenění i rozloučení si deváťáci užili

Titl

Dvě akce, které byly primárně určeny pro žáky 9. tříd, už jsou jen vzpomínkou. 28. 6. bylo za účasti rodičů, vedení školy a představitelů města oceněno 17 žáků, kteří i v deváté třídě prospěli s vyznamenáním.

Následující den (29. 6.) byla připravena akce pro všechny deváťáky kopřivnických škol – Zvoní nám naposled. I tato akce, která se vrátila do červnového programu, ale změnila podobu, proběhla v příjemné atmosféře a hodnotili ji kladně žáci i doprovázející učitelé.


 

Fotogalerie

Další aktuality

KiVa Logo

KiVa

Vážení rodiče, ráda bych vás informovala o novém projektu KiVa, do kterého se celá naše škola zapojila. KiVa je školní program zabývající…

IMG_20240212_141744

Srdíčkování s rodiči

V pondělí 12. února jsme se sešli s rodiči prvňáčků na společném „SRDÍČKOVÁNÍ“. Odpoledne jsme strávili tvořením různých srdíčkových…