Prázdniny končí

Bez názvu

Prázdniny jsou opět u konce. Ve škole se mnohé vylepšilo. Čtyři třídy ve staré budově mají opraveny podlahy a jsou vybaveny novým nábytkem. Na první školní den se těší asi hlavně prvňáčci, které spolu s rodiči přivítají nejen paní učitelky, ale také vedení školy, zástupce z vedení města, uvidí poprvé paní vychovatelky ze školní družiny, se kterými budou trávit čas po vyučování. Čeká je prostě mnoho zážitků, informací. Vše s nimi budou prožívat i rodiče, pro které mají paní učitelky také mnoho informací, pokynů i prvních „úkolů“ :o)
Seznamy žáků 1. tříd, přípravné třídy i žáků, kteří do naší školy vstoupí poprvé, najdete na dveřích školy a potom i v respiriu školy. Nápomocny v orientaci vám budou i paní učitelky, které se budou pohybovat v prostoru vstupu do školy.
Začínáme v pondělí 4. září 2023. Po delší době zazvoní, v 7.40 h. se otevřou po dvou měsících dveře školy. No a v 8.00 vstoupí do tříd třídní učitelé, kteří se na vás, žáky, těší. Přihlášené čeká ve školní jídelně první oběd. A pak už vše poběží tak, jako by prázdniny ani nebyly…

Další aktuality

PHOTO-2024-03-26-20-31-31

Jarní koncert

Jarní koncert kopřivnických sborů a kapel se uskutečnil tradičně před Velikonocemi. Ve dvou dopoledních a jednom večerním koncertě se…