První školní den

20230904083221_IMG_6077

Začátek září s sebou přináší  vzrušení a očekávání. Pro naše nejmladší žáky to znamená přivítání do prvního ročníku, pro ostatní nové výzvy.

 Škola je místo, kde se začne formovat základ vzdělání, kde se žáci budou setkávat s novými myšlenkami, dovednostmi a znalostmi. Chceme, aby byla místem zábavy a interaktivity, ale i příjemným prostředím. Místem, kde se  vytváří přátelství a v kolektivu se podporují ke společnému růstu. Každý žák má jedinečné zkušenosti a talent, kterým může obohatit a motivovat ostatní. Vyzýváme naše žáky k tomu, aby sdíleli své myšlenky a názory, a společně jsme tak vytvořili prostředí, kde se cítíme jako jeden tým.

Jsme nadšeni, že můžeme být součástí této vzrušující cesty směrem k vědění a jsme připraveni na další výzvy a úspěchy, které nám tento školní rok přinese.

Přejeme všem žákům i pedagogům dobrý start.

Fotografie najdete ve Fotogalerii.

Další aktuality