Opět úspěšní výtvarníci

www Obr hl

Na počátku nového školního roku přišly výsledky loňského 31. ročníku výtvarné soutěže „Krásná jako kvítka je ta země…“. Letošní téma - Co se děje v krajině. Do soutěže bylo celkem zasláno 1 435 prací z 9 zemí. Paní učitelka Tománková zaslala prací osm a v kategorii 7. – 9. ročníků uspěly hned dvě z nich. Ocenění za mimořádné dílo získala Tereza Tomšů ze 7. B a Olga Balutsel ze 7. A. Blahopřejeme.
Oceněná díla můžete vidět ve výstavní síni v Havířově.

Další aktuality

Obrázek WhatsApp, 2023-12-05 v 19.32.53_44631873

Mikuláš ve škole

Žáci nejvyšších ročníků si i letos pro své spolužáky připravili krásný den s Mikulášem, čerty a anděly. Připravili si krásné masky a malé…

Blue Illustrated Christmas Market Instagram Story (1)

Vánoční jarmark

Srdečně zveme všechny rodiče a přátele školy 7. prosince od 14 do 17 hodin na tradiční předvánoční jarmark. Čekají na Vás výrobky žáků,…