Anglie - poznávací pobyt

image1 (1)

27. 9. se v brzkých ranních hodinách vydala skupina 44 žáků a 3 paní učitelek na cestu do Velké Británie.

Den 1.

Paní učitelky napsaly toto: Po náročném dni stráveném v autobuse navštívili naši cestovatelé mnoho historických památek Londýna. Poprvé na vlastní oči viděli Houses of Parliaments, Big Ben, London Eye, Trafalgar Square, China Town, Buckingham Palace, National Gallery. Završením dne byla návštěva muzea voskových figurín Madame Tussauds. Pak už následovala cesta na parkoviště, kde si děti vyzvedli jejich britští hostitelé. Unavení, ale spokojení se už těší na zítřejší den.

Další aktuality

KiVa Logo

KiVa

Vážení rodiče, ráda bych vás informovala o novém projektu KiVa, do kterého se celá naše škola zapojila. KiVa je školní program zabývající…

IMG_20240212_141744

Srdíčkování s rodiči

V pondělí 12. února jsme se sešli s rodiči prvňáčků na společném „SRDÍČKOVÁNÍ“. Odpoledne jsme strávili tvořením různých srdíčkových…