Anglie - poznávací pobyt

image1 (1)

27. 9. se v brzkých ranních hodinách vydala skupina 44 žáků a 3 paní učitelek na cestu do Velké Británie.

Den 1.

Paní učitelky napsaly toto: Po náročném dni stráveném v autobuse navštívili naši cestovatelé mnoho historických památek Londýna. Poprvé na vlastní oči viděli Houses of Parliaments, Big Ben, London Eye, Trafalgar Square, China Town, Buckingham Palace, National Gallery. Završením dne byla návštěva muzea voskových figurín Madame Tussauds. Pak už následovala cesta na parkoviště, kde si děti vyzvedli jejich britští hostitelé. Unavení, ale spokojení se už těší na zítřejší den.

Další aktuality

20240609_153832

eTwinning

Začátkem roku 2024 jsme se rozhodli hledat možnosti, jak se zapojit do cizojazyčných projektů a zalíbil se nám již několik let fungující…

IMG_6458

Sebeobrana 2024

V pondělí 27. května v naší škole proběhla v rámci předmětu Výchova ke zdraví dvouhodinová ukázka sebeobrany pro deváté ročníky. Jako…

Most

,,Malovaná písnička"

Máme tady další úspěch našich žáků, tentokrát v krajském kole výtvarné soutěže,,Malovaná písnička". Naši školu reprezentovali 4 žáci z 5. -…