Přespolní běh

IMG_20230926_120115

 

Dne 26. září 2023 se v areálu běžeckých tratí na Horečkách ve Frenštátě p. R. uskutečnil závod v přespolním běhu, kterého se ve IV. kategorii zúčastnilo i družstvo chlapců ze třídy 9. B ve složení: Trávníček Štěpán, Kollega Adam, Poruba Viktor, Bartoň Jan, Kuchař Libor. Trať závodu byla dlouhá 2,5 km. Celkový charakter trati byl náročný na převýšení a obtížnost zvyšoval travnatý, kamenitý a rozmoklý terén. Naši chlapci doběhli ne sice na medailových pozicích jako jednotlivci, ale jejich vyrovnané výkony a součet umístění jim zajistilo 3. místo v soutěži družstev. Ve velmi silně obsazeném závodě, kterého se účastnilo celkem 15 družstev ZŠ z celého okresu, je to velmi pěkný výsledek.

 Je třeba vyslovit velká gratulace naším chlapcům z  9. B za příkladnou reprezentaci školy, ale i poděkování organizátorům celého závodu.                                                                                        

Fotogalerie

Další aktuality

20240609_153832

eTwinning

Začátkem roku 2024 jsme se rozhodli hledat možnosti, jak se zapojit do cizojazyčných projektů a zalíbil se nám již několik let fungující…

IMG_6458

Sebeobrana 2024

V pondělí 27. května v naší škole proběhla v rámci předmětu Výchova ke zdraví dvouhodinová ukázka sebeobrany pro deváté ročníky. Jako…

Most

,,Malovaná písnička"

Máme tady další úspěch našich žáků, tentokrát v krajském kole výtvarné soutěže,,Malovaná písnička". Naši školu reprezentovali 4 žáci z 5. -…