Anglie - den 2.

image1 (8)

Druhý den se nesl na vlnách pohody. V osm hodin ráno jsme vyjeli z Londýna směr městečko Rochester, které je známé jako rodiště Charlese Dickense. V centru města jsme měli možnost vidět typické anglické domy, obchůdky a také jsme navštívili místní muzeum a hrad. V odpoledních hodinách jsme se přesunuli do přístavního městečka Sheerness. I když teplota moře nelákala ke koupání, našli se odvážlivci, kteří ho vyzkoušeli na vlastní „nohy“. Těšíme se, co nám přinese zítřek.

Fotografie prvního a druhého dne

https://photos.app.goo.gl/ub9DckKPLizDghbw7

 

Další aktuality

KiVa Logo

KiVa

Vážení rodiče, ráda bych vás informovala o novém projektu KiVa, do kterého se celá naše škola zapojila. KiVa je školní program zabývající…

IMG_20240212_141744

Srdíčkování s rodiči

V pondělí 12. února jsme se sešli s rodiči prvňáčků na společném „SRDÍČKOVÁNÍ“. Odpoledne jsme strávili tvořením různých srdíčkových…