Anglie - den 2.

image1 (8)

Druhý den se nesl na vlnách pohody. V osm hodin ráno jsme vyjeli z Londýna směr městečko Rochester, které je známé jako rodiště Charlese Dickense. V centru města jsme měli možnost vidět typické anglické domy, obchůdky a také jsme navštívili místní muzeum a hrad. V odpoledních hodinách jsme se přesunuli do přístavního městečka Sheerness. I když teplota moře nelákala ke koupání, našli se odvážlivci, kteří ho vyzkoušeli na vlastní „nohy“. Těšíme se, co nám přinese zítřek.

Fotografie prvního a druhého dne

https://photos.app.goo.gl/ub9DckKPLizDghbw7

 

Další aktuality

20240609_153832

eTwinning

Začátkem roku 2024 jsme se rozhodli hledat možnosti, jak se zapojit do cizojazyčných projektů a zalíbil se nám již několik let fungující…

IMG_6458

Sebeobrana 2024

V pondělí 27. května v naší škole proběhla v rámci předmětu Výchova ke zdraví dvouhodinová ukázka sebeobrany pro deváté ročníky. Jako…

Most

,,Malovaná písnička"

Máme tady další úspěch našich žáků, tentokrát v krajském kole výtvarné soutěže,,Malovaná písnička". Naši školu reprezentovali 4 žáci z 5. -…