Anglie - den 3.

image0 (3)

Když se řekne Oxford a Cambridge, každému se jistě vybaví dvě nejznámější univerzity na světě. My jsme dnes měli možnost prohlédnout si město Cambridge. Uchvátila nás jeho historie a nádherné budovy univerzity. Zpestřením dnešního dne byla prohlídka historického centra města s místními průvodci. Pro některé z nás to byla i zkouška znalostí anglického jazyka. Část odpoledne jsme strávili nákupy na místním trhu a procházkou krásnými, zelenými parky. I když nás už bolely nohy, zvládli jsme vystoupat 124 schodů na vyhlídkovou věž kostela Sv. Panny Marie Velké, kde se nám naskytl pohled na město z ptačí perspektivy. Dnes jsme tedy měli možnost toto město alespoň na pár hodin navštívit jako turisté, ale kdo ví, možná pro některé z našich žáků bude jednou městem studijním. 

Fotografie třetího dne

https://photos.app.goo.gl/YG994FKdBa9pKbcWA

Další aktuality

KiVa Logo

KiVa

Vážení rodiče, ráda bych vás informovala o novém projektu KiVa, do kterého se celá naše škola zapojila. KiVa je školní program zabývající…

IMG_20240212_141744

Srdíčkování s rodiči

V pondělí 12. února jsme se sešli s rodiči prvňáčků na společném „SRDÍČKOVÁNÍ“. Odpoledne jsme strávili tvořením různých srdíčkových…