DOBROČINNÝ BAZAR HRAČEK

Beze Jsem laskavec

Projekt „JSEM LASKAVEC“ motivuje děti ve věku od 3 do 18 let, aby si vyzkoušely, jaké to je dělat dobro a rozdávat radost kolem sebe. Zkušenosti potvrdily, že “procvičování” laskavosti pomáhá zlepšovat spoluprácivztahy i náladu v kolektivu. A co se v mládí naučíš, dál v životě jako když najdeš! A proto jsme neváhali a rozhodli se do tohoto projektu zapojit. Vytvořili jsme laskavé týmy a zaregistrovali jsme již jednotlivé třídy 1. stupně. Společně jsme si zvolili dobrý skutek a naším úkolem je ho zrealizovat nejpozději do 13. 11. 2023, kdy oslavíme Světový den laskavosti.  A o jaký dobrý skutek jde?

Rozhodli jsme se zorganizovat BAZAR HRAČEK NA PODPORU DENISKY JANOSCHCOVÉ Z KOPŘIVNICE.

Deniska je 6-ti letá holčička z Kopřivnice, které byl 27. 7. 2023 diagnostikován a odoperován nádor na krční páteři. Denisku čeká dlouhá léčebná procedura včetně chemoterapie a terapie v hyperbarické komoře, která by měla přispět k obnovení citlivosti a hybnosti končetin.

 Všichni žáci se mohou zapojit tak, že donesou do školy v pondělí 30. 10. nebo v úterý 31. 10. 2023 hračky, se kterými si už doma nehrají a jen jim v pokojíčku zabírají místo. Hračky ale musí být čisté a nepoškozené. Následně pak ve středu 1. listopadu a ve čtvrtek 2. listopadu proběhne DOBROČINNÝ BAZAR HRAČEK, kde si žáci naší školy budou moci během přestávek v dopoledních hodinách hračky zakoupit za symbolickou cenu, a výtěžkem se zapojíme do již vyhlášené sbírky právě na Denisku Janoschcovou. Tak nám všichni držte palce, ať se dobrá věc povede uskutečnit, a podpořte nás buď přinesením již nepotřebných hraček, nebo jejich zakoupením na bazaru. Předem děkujeme!

 

 

Soubory

Další aktuality

Obrázek WhatsApp, 2023-12-05 v 19.32.53_44631873

Mikuláš ve škole

Žáci nejvyšších ročníků si i letos pro své spolužáky připravili krásný den s Mikulášem, čerty a anděly. Připravili si krásné masky a malé…

Blue Illustrated Christmas Market Instagram Story (1)

Vánoční jarmark

Srdečně zveme všechny rodiče a přátele školy 7. prosince od 14 do 17 hodin na tradiční předvánoční jarmark. Čekají na Vás výrobky žáků,…