Mikuláš ve škole

Obrázek WhatsApp, 2023-12-05 v 19.32.53_44631873

Žáci nejvyšších ročníků si i letos pro své spolužáky připravili krásný den s Mikulášem, čerty a anděly. 
Připravili si krásné masky a malé odměny. Do dopolední akce se zapojilo 6 žáků z 9. C. Navštívili třídy zejména na 1. stupni. Mikuláš měl hříšníky zapsané ve své knize a ti museli říct básničku nebo zazpívat písničku. Společně si zatancovali čertovský tanec a všichni byli odměněni sladkostí.

Do odpoledního programu se školní družinou se zapojilo 11 žáků z 9. A a 2 žákyně z 9. B třídy. V zrcadlovém sále si Mikuláš s anděly a čerty s dětmi povídali a  tělocvična se proměnila v peklo. Všechny děti i paní vychovatelky s čerty na stanovištích soutěžili, skotačili, tančili, ale i tvořili.

Všem moc děkujeme za krásně prožitý netradiční den.

https://youtu.be/_R3ZJJzyMCE

Fotogalerie

Další aktuality

KiVa Logo

KiVa

Vážení rodiče, ráda bych vás informovala o novém projektu KiVa, do kterého se celá naše škola zapojila. KiVa je školní program zabývající…

IMG_20240212_141744

Srdíčkování s rodiči

V pondělí 12. února jsme se sešli s rodiči prvňáčků na společném „SRDÍČKOVÁNÍ“. Odpoledne jsme strávili tvořením různých srdíčkových…