Kopřivnická laťka 2023

hlavní obrázek

Rádi bychom Vás pozvali na 31. ročník Kopřivnické laťky - 9. ročník Memoriálu Otakara Michálka.

Soutěž ve skoku vysokém proběhne 14. 12. 2023 od 9 hodin v hale SŠ a VOŠ, Kopřivnice p. o.

Závodit budeme v 5 věkových kategoriích.
Po celou dobu závodů bude k dispozici volně přístupná velká tribuna pro fanoušky a bufet s občerstvením.

Soutěžícím přejeme hodnotné sportovní výkony a fanouškům krásnou podívanou.

,,Soutěž o nejlepší návrh pozvánky na Kopřivnickou laťku."

V polovině listopadu proběhla ve škole výtvarná soutěž o nejlepší návrh pozvánky na Kopřivnickou laťku, kterou naše škola letos opět pořádá. Soutěže se zúčastnili žáci 8. a 9. tříd, do užšího výběru postoupilo 24 prací, o kterých žáci 2. stupně následně hlasovali. Nejlépe se umístila se svým kresleným návrhem Linda Chovancová z 9.C. Výherkyni blahopřejeme.

Na diplomy pro soutěžící byla vybrána kresba žákyně 9. A Hany Škulavíkové.

P. Tománková a L. Michalíková"