Sbírka pro psí útulek

20231214_170624

V době konání Vánočního jarmarku probíhala jako každoročně i sbírka na psí útulek ve Vlčovicích. Díky šikovným žákyním z 5. A  - Elišce Staníkové, Sáře Kuncově a Darince Balatkové se vybralo krásných 3 000,- Kč. Díky tomu jsme  mohli dovézt do útulku krmivo, konzervy a pamlsky pro pejsky. Taky jsme jednoho menšího psa vyvenčili a podívali se, jak to v útulku vypadá a jak probíhá péče o opuštěné pejsky.  Děkujeme všem dětem, učitelům, kuchařkám, rodičům a návštěvníkům jarmarku, že přispěli do sbírky. 
H. Mertová

Fotogalerie

Další aktuality

20240609_153832

eTwinning

Začátkem roku 2024 jsme se rozhodli hledat možnosti, jak se zapojit do cizojazyčných projektů a zalíbil se nám již několik let fungující…

IMG_6458

Sebeobrana 2024

V pondělí 27. května v naší škole proběhla v rámci předmětu Výchova ke zdraví dvouhodinová ukázka sebeobrany pro deváté ročníky. Jako…

Most

,,Malovaná písnička"

Máme tady další úspěch našich žáků, tentokrát v krajském kole výtvarné soutěže,,Malovaná písnička". Naši školu reprezentovali 4 žáci z 5. -…