Sbírka pro psí útulek

20231214_170624

V době konání Vánočního jarmarku probíhala jako každoročně i sbírka na psí útulek ve Vlčovicích. Díky šikovným žákyním z 5. A  - Elišce Staníkové, Sáře Kuncově a Darince Balatkové se vybralo krásných 3 000,- Kč. Díky tomu jsme  mohli dovézt do útulku krmivo, konzervy a pamlsky pro pejsky. Taky jsme jednoho menšího psa vyvenčili a podívali se, jak to v útulku vypadá a jak probíhá péče o opuštěné pejsky.  Děkujeme všem dětem, učitelům, kuchařkám, rodičům a návštěvníkům jarmarku, že přispěli do sbírky. 
H. Mertová

Fotogalerie

Další aktuality

KiVa Logo

KiVa

Vážení rodiče, ráda bych vás informovala o novém projektu KiVa, do kterého se celá naše škola zapojila. KiVa je školní program zabývající…

IMG_20240212_141744

Srdíčkování s rodiči

V pondělí 12. února jsme se sešli s rodiči prvňáčků na společném „SRDÍČKOVÁNÍ“. Odpoledne jsme strávili tvořením různých srdíčkových…