Turnaj základních škol v Dodgeballu

20240119_115558

V pátek 19. 1. 2024 se odehrál vůbec první turnaj základních škol v Dodgeballu v ČR.

Naše škola v tomto turnaji v kategorii starších žáků a žaček zvítězila. Mezi kopřivnickými školami jsme neměli konkurenty a bez ztráty kytičky jsme si došli pro zlato. Tým hrál vždy ve složení tří dívek a tří chlapců. A nikdo nikoho opravdu nešetřil.

Tým hrál ve složení: Beáta Štalmachová – nehrající kapitánka určující strategii hry společně s Danielem Formánkem. Ten byl výraznou posilou také na hřišti. Dále hrály Nikola Špačková, Amálie Dvořáková, Gabriela Míčková, Lucie Kahánková, Matěj Bortlík, Libor Kuchař, Štěpán Trávníček, Lukáš Chalupa, Michal Odehnal a Marek Hoďák.

Všichni ve hře nechali srdce, propocené dresy a někteří i bolavé prsty.

Všem moc děkujeme za reprezentaci a gratulujeme.

Odpoledne se v dodgeballu utkalo v přátelském turnaji s názvem Starostův pohár sedm organizací města. Turnaj se hrál systémem každý s každým a náš tým Milady Horákové v konečném součtu bodů skončil na krásném třetím místě.

Odkaz na fotogalerii:

https://photos.app.goo.gl/BJErCVxVN6GZrFrC9

Další aktuality

20240609_153832

eTwinning

Začátkem roku 2024 jsme se rozhodli hledat možnosti, jak se zapojit do cizojazyčných projektů a zalíbil se nám již několik let fungující…

IMG_6458

Sebeobrana 2024

V pondělí 27. května v naší škole proběhla v rámci předmětu Výchova ke zdraví dvouhodinová ukázka sebeobrany pro deváté ročníky. Jako…

Most

,,Malovaná písnička"

Máme tady další úspěch našich žáků, tentokrát v krajském kole výtvarné soutěže,,Malovaná písnička". Naši školu reprezentovali 4 žáci z 5. -…