Srdíčkování s rodiči

IMG_20240212_141744

V pondělí  12. února jsme se sešli s rodiči prvňáčků na společném „SRDÍČKOVÁNÍ“. Odpoledne jsme strávili tvořením různých srdíčkových dekorací pro všechny „co se mají rádi“. A protože rodiče své děti rádi mají a děti zas své rodiče, vyrábělo se „ostošest“. Pod rukama jim vznikaly lucerny, pokladničky, věnečky, dekorativní závěsy, … Nechyběl ani „Amorův šíp“. Bylo to pro všechny příjemně strávené odpoledne a ještě před odchodem domů se někteří ptali, kdy bude další společné tvoření. Tak se zase někdy na Vás budeme těšit.

Mgr. Ivana Grygaříková

Mgr. Barbara Sochová

Fotogalerie:

https://photos.app.goo.gl/T8hpPQhYMEnqYz3d8
 

Další aktuality

PHOTO-2024-03-26-20-31-31

Jarní koncert

Jarní koncert kopřivnických sborů a kapel se uskutečnil tradičně před Velikonocemi. Ve dvou dopoledních a jednom večerním koncertě se…