Velikonoce v centru města

20240320_071049

Paní Adéla Veřmiřovská, referentka kultury, odboru školství, kultury a sportu na MěÚ v Kopřivnici letos oslovila všechny ředitele mateřských a základních škol v Kopřivnici a požádala je o spolupráci při velikonoční výzdobě města.
Školy měly nachystanou instalaci z větví v květináči, školky stromek / keř v květináči. Úkolem bylo je ozdobit, podmínkou bylo vytvořit takové dekorace, které budou odolné větru a dešti.
Z naší školy se výzdoby ujala paní učitelka Petra Tománková s žáky ze třídy 5. A. Žáci vyrobili v hodinách VV transparentní vajíčka s přírodními motivy, nazdobili skořápky vajíček a dne 19. 3. společně s paní učitelkou vyzdobili větve u výstavního pavilonu v centru města. Zde můžete výtvory všech škol vidět a sami posoudit, které škole se výzdoba nejlépe povedla.
Děkujeme všem, kteří se na výzdobě podíleli.

Fotogalerie

Další aktuality

PHOTO-2024-03-26-20-31-31

Jarní koncert

Jarní koncert kopřivnických sborů a kapel se uskutečnil tradičně před Velikonocemi. Ve dvou dopoledních a jednom večerním koncertě se…