Zážitek v Brose

Zážitek v Brose

Nabídce, která z firmy přišla, nebylo možné odolat. Den otevřených dveří, který je součástí projektu „Echt praxe“, již několik let funguje pod záštitou německého velvyslanectví v Praze. Každopádně připravil našim žákům poznání i zážitek. A o tom už píše Mgr. Miroslav Hykl:

„Dne 17. 9. 2021 navštívilo 18 vybraných žáků 8. a 9. ročníků jednu z největších firem v našem regionu  - Brose. Na úvod byli žáci seznámeni s historií této firmy, výrobním sortimentem, pobočkami atd. Poté začala samotná prohlídka firmy. Žáci navštívili lisovnu, zbrusu novou moderní výrobní linku pro německou automobilku Tesla, chemickou laboratoř, kde se provádějí kvalitativní testy výrobků.

Velký úspěch mělo u žáků nové výukové středisko, kde si mohli mimo jiné sami zajezdit na trenažéru Formule 1. Setkali se také přímo s personálním ředitelem firmy.

Na závěr proběhla malá vědomostní soutěž, kterou vyhrál Lukáš Hývnar, a odnesl si 2 vstupenky do Dolních Vítkovic na koncert Anny K.

Po náročném dopoledním programu čekala žáky ještě jedna odměna - oběd v místní jídelně. Výběr byl bohatý. A víte, co vyhrálo za jídlo? Samozřejmě hamburger s hranolky.

Na závěr bych chtěl poděkovat firmě Brose, jmenovitě zejména paní Michaele Tomečkové, za perfektní organizaci.“

Další aktuality

20240609_153832

eTwinning

Začátkem roku 2024 jsme se rozhodli hledat možnosti, jak se zapojit do cizojazyčných projektů a zalíbil se nám již několik let fungující…

IMG_6458

Sebeobrana 2024

V pondělí 27. května v naší škole proběhla v rámci předmětu Výchova ke zdraví dvouhodinová ukázka sebeobrany pro deváté ročníky. Jako…

Most

,,Malovaná písnička"

Máme tady další úspěch našich žáků, tentokrát v krajském kole výtvarné soutěže,,Malovaná písnička". Naši školu reprezentovali 4 žáci z 5. -…