Vítejte v muzeu

Ještě na konci listopadu se žáci 4. B vypravili do nového Muzea nákladních automobilů Tatra Kopřivnice. Zúčastnili se jednoho ze 6ti edukačních programů pod názvem Vítejte v muzeu. Paní učitelka Stočková o tom napsala:
„Během krátké prezentace se žáci dozvěděli o různých typech muzeí, k čemu muzea slouží, kdo v nich pracuje, co je to exponát, depozitář apod. Blíže se seznámili se stavbou Muzea nákladních automobilů Tatra v Kopřivnici, přípravě výstavní plochy i exponátů, viděli fotodokumentaci a videozáznam o převozu jednotlivých exponátů.
Samotná expozice automobilů doplněná interaktivními prvky a tabulemi pak všechny zaujala.
Děkujeme paní Lucii Kazlepkové za pozvání, poutavý výklad a novému muzeu přejeme mnoho spokojených návštěvníků.“