Vánoční období skončilo

Obecně pro nás Vánoce začínají Štědrým dnem (v tradičním pojetí až 25. prosince) a vánoční období trvá do první neděle po 6. lednu, tedy do svátku Tří králů. O tom, jak vánoční období ukončily děti z prvních tříd a 2. A, píše paní učitelka Grygaříková:
“Obě první třídy a 2. A završily Vánoce putováním za třemi králi do místního kostela, jehož návštěvu pro žáky zprostředkovala paní učitelka B. Sochová. Děti měly spoustu zvídavých otázek, ale nejvíc se těšily na spuštění pohyblivého betlému. Na závěr návštěvy se objevili Kašpar, Melichar i Baltazar. Děti si tak svátek Tří králů opravdu užily. Cestou do školy jsme se zastavili u betlému v parku a pořídili si společnou fotku jako památku na dnešní den.”