Lyžaři na místě

Lyžaři na místě

Včera (13. 2.) po obědě odjeli naši lyžaři a snowboardisté na místo, které se stane na 6 dnů jejich domovem. Ke krásnému ubytování si museli sice kousek vyšlápnout, ale všichni to zvládli. Při pohledu na některá objemná zavazadla bylo jasné, že si jejich majitelé oddechli a minimálně v duchu děkovali panu školníkovi, který na místo převezl nejen lyže a snowboardy, ale i zmiňovaná zavazadla. Po ubytování a letmém seznámení s prostředím přišla na řadu první večeře. Slavnostní večeře na uvítanou, která připomínala štědrovečerní menu, ale ne všechny uchvátila. Možná proto, že vitamín D, který ryby obsahují, se mnozí rozhodli přijmout ze sluníčka, které očekávali druhý den na svahu. A stalo se.
Podle dnešního telefonátu zažili naši sportovci krásný slunečný den. Pravda. Jak už to bývá. Někteří sjezdovkou prosvištěli, jiní se s ní seznamovali a pocítili i tvrdost vzorně udržovaného svahu.
Každopádně, vážení rodiče. Děti jsou spokojené a zdravé. 

Další aktuality

VAŘÍME

Stravování

Vážení rodiče, část zaměstnanců školní jídelny se příští týden vrátí, proto od 26. 9. obnovíme stravování pro všechny strávníky. Stále však…

EZ

Soutěž škol

Další soutěž ke kulatému výročí narození významných sportovců se konala v pondělí. Paní učitelka Grygaříková, která náš tým vedla, o tom…