Lyžaři na místě

Lyžaři na místě

Včera (13. 2.) po obědě odjeli naši lyžaři a snowboardisté na místo, které se stane na 6 dnů jejich domovem. Ke krásnému ubytování si museli sice kousek vyšlápnout, ale všichni to zvládli. Při pohledu na některá objemná zavazadla bylo jasné, že si jejich majitelé oddechli a minimálně v duchu děkovali panu školníkovi, který na místo převezl nejen lyže a snowboardy, ale i zmiňovaná zavazadla. Po ubytování a letmém seznámení s prostředím přišla na řadu první večeře. Slavnostní večeře na uvítanou, která připomínala štědrovečerní menu, ale ne všechny uchvátila. Možná proto, že vitamín D, který ryby obsahují, se mnozí rozhodli přijmout ze sluníčka, které očekávali druhý den na svahu. A stalo se.
Podle dnešního telefonátu zažili naši sportovci krásný slunečný den. Pravda. Jak už to bývá. Někteří sjezdovkou prosvištěli, jiní se s ní seznamovali a pocítili i tvrdost vzorně udržovaného svahu.
Každopádně, vážení rodiče. Děti jsou spokojené a zdravé. 

Další aktuality

IMG_20240510_095157

Šipka

Děti z 1. A se 10. května vydaly pěšky do Štramberku. Byla pro ně přichystána komentovaná prohlídka jeskyně Šipka. Paní archeoložka jim…

IMG_2089

Štafetový pohár

V úterý 30. 4. 2024 se konal v Novém Jičíně tradiční Štafetový pohár. Do závodu své běžce vyslalo 17 škol z okresu Nový Jičín. Za naši…

IMG_3979 (1)

,,Májka"

Jako každý rok i letos žáci naší školy zdobili na 1. května v sadu Dr. Edvarda Beneše kopřivnickou,,májku". Této krásné tradice se…