Hrubá Voda - 14. 2. 2022

Hrubá Voda - 14. 2. 2022

V hlášení zvláštního zpravodaje (a fotografa) se praví:
"Po klidné mrazivé noci jsme se probudili plni odhodlání důsledně využít pěkně připravené sjezdovky a vstřícnost a ochotu pana vlekaře, který se, jak se brzy ukázalo, stal nedílnou součástí první a druhé lekce.
Drobné zádrhele při oblékání a nazouvání těch komplikovaných bot jsme překonali rychlostí blesku a po rychlém rozčlenění do družstev dle výkonnosti jsme začali zdolávat nástrahy oblouků a zastavení. Pravda, jsou mezi námi tací, kteří se tváří, že to nic není, ale i oni a jejich chyby neujdou přísnému zraku instruktorů.
Přes počáteční nezdary se díky individuálnímu přístupu instruktorů začínáme rychle orientovat v problematice chování se na svahu a na konci dne je mezi námi pouze jediný človíček, který si ještě nevychutnal pohled dolů ze svahu a nezakusil ten opojný pocit svobody při rozjezdu směrem z kopce.
A to si myslím, že je dost velký úspěch. Asi jsme talentovaní, a i přes různé bolístky svalů, o jejichž existenci jsme dosud neměli tušení, se už nyní těšíme na zítřejší pokračování."
Pokračování zítra, pokud se Ing. Madecký spojí s naším webem. :o)

Další aktuality

VAŘÍME

Stravování

Vážení rodiče, část zaměstnanců školní jídelny se příští týden vrátí, proto od 26. 9. obnovíme stravování pro všechny strávníky. Stále však…

EZ

Soutěž škol

Další soutěž ke kulatému výročí narození významných sportovců se konala v pondělí. Paní učitelka Grygaříková, která náš tým vedla, o tom…