Hrubá Voda - 14. 2. 2022

Hrubá Voda - 14. 2. 2022

V hlášení zvláštního zpravodaje (a fotografa) se praví:
"Po klidné mrazivé noci jsme se probudili plni odhodlání důsledně využít pěkně připravené sjezdovky a vstřícnost a ochotu pana vlekaře, který se, jak se brzy ukázalo, stal nedílnou součástí první a druhé lekce.
Drobné zádrhele při oblékání a nazouvání těch komplikovaných bot jsme překonali rychlostí blesku a po rychlém rozčlenění do družstev dle výkonnosti jsme začali zdolávat nástrahy oblouků a zastavení. Pravda, jsou mezi námi tací, kteří se tváří, že to nic není, ale i oni a jejich chyby neujdou přísnému zraku instruktorů.
Přes počáteční nezdary se díky individuálnímu přístupu instruktorů začínáme rychle orientovat v problematice chování se na svahu a na konci dne je mezi námi pouze jediný človíček, který si ještě nevychutnal pohled dolů ze svahu a nezakusil ten opojný pocit svobody při rozjezdu směrem z kopce.
A to si myslím, že je dost velký úspěch. Asi jsme talentovaní, a i přes různé bolístky svalů, o jejichž existenci jsme dosud neměli tušení, se už nyní těšíme na zítřejší pokračování."
Pokračování zítra, pokud se Ing. Madecký spojí s naším webem. :o)

Další aktuality