Lyžaři - den třetí

Lyžaři - den třetí

"V noci lehce mrholilo a mrzlo zároveň, klouže to už při cestě na snídani. Na svahu je sice upravený, ale namrzlý manšestr. Ke všemu opět nejedou vleky, až na sedadlovou lanovku.
Skupina zdatnějších lyžařů tedy od začátku poznává ledové nástrahy modré sjezdovky a o pády není nouze. Padání probíhá napříč celým spektrem účastníků kurzu, nevyhnou se mu ani instruktoři. Opatrnost je na místě.
Snowboardisté a lyžaři začátečníci jsou opět nuceni zdolávat kopec vlastními silami. Zdá se, že už jich moc nezbývá. Před desátou hodinou však přichází vysvobození – spolu s rozjasňující se oblohou se rozjíždí alespoň jeden vlek.
Rádi využíváme jeho služeb, vždyť dnes máme k dispozici pouhé 2 hodiny trénování. Na odpoledne je totiž vyhlášen klidový režim. Už je načase, protože většinu z nás bolí úplně všechno. Navzdory všem komplikacím statečně předvádíme individuální pokroky. Dnes jsou markantní zejména u snowboardistů.
Z trochu jiného těsta jsou asi hoši z 8. C, kteří se, doplněni částí 8. A, vydávají na odpolední procházku zimní přírodou. Po 11 kilometrech a dvou a půl hodinách šlapání krajinou upadlou do zimního spánku, přicházejí právě v době výdeje odpolední svačiny. Skvělé načasování!
V podvečer začíná pršet. Sice to předpovědi naznačovaly, ale my pevně doufáme, že to brzy odezní a zítřejší den proběhne bez omezení."
                                                   Ing. Jiří Madecký

Fotogalerie

Další aktuality

chestnuts-1018603_640

Kaštany 2023

Hezký den všem! Informace k odvozu kaštanů (žaludů): - usušené plody je možno nosit do školy v krabicích, papírových taškách, pytlích - ne…