Recitační soutěž

Recitační soutěž

Se zpožděním způsobeným prázdninami a nemocemi zněly po roční přestávce včera ve škole verše. Pětičlenná porota bedlivě sledovala a poslouchala, aby nakonec rozhodla o postupujících žácích. Píše o tom paní učitelka Stočková:
„Dne 24. 2. 2022 proběhlo na 1. stupni školní kolo recitační soutěže. V 1. kategorii 2. a 3. tříd se zúčastnilo 17 žáků a k nejlepším patřili: Kristián Chroust ze 2. A, Ema Filipová ze 3. A, Marie Roháčová ze 2. A a Tereza Heraltová ze 2. B třídy. Ve 2. kategorii 4. a 5. tříd recitovalo 7 žáků a oceněny byly žákyně Elen Surovcová z 5. A a Aneta Purmenská ze 4. B. 
Kristián, Elen a Aneta budou naši školu reprezentovat v okrskovém kole, které proběhne ve středu 2. března 2022 v malém sále Kulturního domu v Kopřivnici.
Budeme jim držet palce.
Děkujeme všem dětem, které se školního kola zúčastnily a pečlivě se na soutěž připravily.“

Fotogalerie

Další aktuality

VAŘÍME

Stravování

Vážení rodiče, část zaměstnanců školní jídelny se příští týden vrátí, proto od 26. 9. obnovíme stravování pro všechny strávníky. Stále však…

EZ

Soutěž škol

Další soutěž ke kulatému výročí narození významných sportovců se konala v pondělí. Paní učitelka Grygaříková, která náš tým vedla, o tom…