Recitační soutěž

Recitační soutěž

Se zpožděním způsobeným prázdninami a nemocemi zněly po roční přestávce včera ve škole verše. Pětičlenná porota bedlivě sledovala a poslouchala, aby nakonec rozhodla o postupujících žácích. Píše o tom paní učitelka Stočková:
„Dne 24. 2. 2022 proběhlo na 1. stupni školní kolo recitační soutěže. V 1. kategorii 2. a 3. tříd se zúčastnilo 17 žáků a k nejlepším patřili: Kristián Chroust ze 2. A, Ema Filipová ze 3. A, Marie Roháčová ze 2. A a Tereza Heraltová ze 2. B třídy. Ve 2. kategorii 4. a 5. tříd recitovalo 7 žáků a oceněny byly žákyně Elen Surovcová z 5. A a Aneta Purmenská ze 4. B. 
Kristián, Elen a Aneta budou naši školu reprezentovat v okrskovém kole, které proběhne ve středu 2. března 2022 v malém sále Kulturního domu v Kopřivnici.
Budeme jim držet palce.
Děkujeme všem dětem, které se školního kola zúčastnily a pečlivě se na soutěž připravily.“

Fotogalerie

Další aktuality

ŠD obr.www upr

ČERVEN 2023

Akce ve školní družině – červen 2023 1. 6. Den plný her 5. 6. BIJÁSEK - Divnosvět 8. 6. Akce “ZDRAVÍ” - 1. oddělení 13. 6. Akce “PROSTŘENO”…